Top

Hakkımızda

GÜVEN HUKUK BÜROSU, İzmir merkezli olarak 2018 yılından beri ülke çapında ve uluslararası sahada faaliyet gösteren problem çözümüne odaklı danışmanlık ve hukuk bürosudur.

Temel anlayışın güven ilişkisi olduğu, bilgi ve deneyimin ön plana çıkarıldığı hukuk büromuzda hukukun tüm alanlarında uygulamaya yönelik yetkin çözümler üretme kapasitesi ile faaliyet gösterilmektedir.

AV.KEMAL ATİLLA GÜVEN

1992 yılında İzmir’de doğmuştur. 2010 yılında İzmir Atatürk Lisesi Fransızca bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş, avukatlık stajını Ankara’da tamamlamıştır. Avukatlık ruhsatnamesini aldığı 2015 yılından bu yana bir çok şirkete ülke çapında ve uluslararası sahada hukuki danışmanlık veren hukuk bürolarında çalışmıştır. 2018 yılında Güven Hukuk Bürosu’nu kurarak çözüm ve güven odaklı şekilde mesleki faaliyetine devam etmektedir.

Hukuk eğitiminin yanı sıra, 2021 yılında Kavram Meslek Yüksekokulu Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik bölümünü dönem birincisi olarak bitirmiş, tercüme bürosunda yapmış olduğu çevirmenlik stajını başarıyla tamamlamıştır. Bu anlamda, müvekkillerine uluslararası arenada da yetkin şekilde hizmet vermek için gerekli donanıma sahiptir. İleri düzey İngilizce ve orta düzey Fransızca bilmektedir.